Press "Enter" to skip to content

Bituminė stogo danga prieš kitas galimybes

Tinkama stogo danga yra namo esmė, tad ją renkantis reikia ne tik atidžiai įvertinti stogo dangos tipus, tačiau taip pat ir nuspręsti – kiek racionaliai kainuoja tam tikra danga. Štai prilydoma stogo danga tikrai yra labai įvairios kainos, ji gana patraukli. Tačiau toli gražu dažniausiai nėra vienintelis niuansas, kuriam reikia skirti dėmesį.

Apskritai stogų dangos yra labai įvairios. ir kodėl bituminė yra tokia vertinama?

Kai norisi sutaupyti

Daugelis žmonių renkasi bituminę dangą dėl to, kad nori sutaupyti. Toks sprendimas yra geras. Ypač dėl to, kad šiuo atveju mažesnė kaina tikrai nereiškia, kad kokybė nuo to bus blogesnė. Tikrai ne. Galiausiai, kaina ir taip gera, tačiau dar daugiau sutaupyti galima sekant akcijas, kurios dažniausiai pateiktos viešai internetu. Galimybės plačios ir pasiūlymai yra labai lankstūs. Belieka rasti tai, kas Jums labiausiai tinka. Ir kai gera kaina – dažniausiai rinktis tampa kur kas paprasčiau bei laisviau.

Greitas dengimas

Daugeliui žmonių ir tuo pačiu verslų taip pat patinka tai, kad bituminės dangos dengimas nereikalauja daug laiko. Galima džiaugtis, kad dengti yra taip paprasta, kad net nėra būtina samdyti specialistus, kurie darbus atliks už jus. Žinoma, reikia specialios įrangos, tačiau šiuo metu ją galima išsinuomoti, tad tai dažnai tampa puiki galimybe gauti tai, ko Jums reikia. Ir tai yra ne tik greitas dengimas, tačiau ir patikima kokybė.

Universalumas

Ši danga yra universali ir tinka daugeliui stogų. Nors dažniausiai yra minimi daugiabučiai, tačiau išties tai yra geras pasirinkimas be tokiam objektui, kurio stogas yra plokščias. Kadangi pasižymi labai aukšto lygio atsparumu bei ilgaamžiškumu, galite būti ramus, kad tarnavimo poreikiai, kad ir ant kokio objekto bus, tikrai patenkinami maksimaliai.

Esant tokiai plačiai dangų pasiūlai tikrai rasite tą variantą, kuris Jums labiausiai tinka. Svarbiausia yra per daug netaupyti. Nei pinigų, nei laiko. Juk skyrus laiko paieškoms rasite dangą, kuri tiks ant bet kokio stogo ir džiugins funkcionalumu.