Press "Enter" to skip to content

Greitieji kreditai – komfortiškesniam Jūsų gyvenimui

Net ir labiausiai stengiantis atsiriboti nuo materializmo, žvelgiant realistiškai, tai padaryti yra iš tiesų sudėtinga. Kur bepasisuktume, visur tarsi ,,atsimušame“ į pinigus ir kainas. Norint įsigyti tam tikrą prekę ar paslaugą, tenka atverti piniginę. Jei banko sąskaitoje ne „vėjai švilpauja“, šiek tiek pasiskundę dėl aukštų kainų, tiesiog, „sukandę dantis“, sumokame. Tačiau, kai finansinė situacija yra sudėtingesnė, kyla kliūčių ne tik patenkinant fiziškai svarbius poreikius (pavyzdžiui, medikamentų įsigijimas), bet gali atsirasti ir su tuo susijusių psichologinių problemų.

Greitieji kreditai – viena iš galimų alternatyvų, galinti padėti susidoroti su laikinais finansiniais sunkumais. Žinoma, ar greita paskola internetu – tinkamiausias sprendimas individualioje Jūsų situacijoje, įvertinę įvairius niuansus, galite nuspręsti tik patys.

Greitasis kreditas – atsakingas, tačiau kartu ir bene paprasčiausias būdas pasiskolinti

Jei į klausimą, labiau mėgstate gauti dovanas ar dovanoti jas patys, galima išgirsti įvairių atsakymų, tai, kalbant apie skolinimą bei skolinimąsi, daugumos nuomonė yra panaši. Daugelis, žinoma, mieliau skolintų kitiems, nei patys prašytų finansinės pagalbos. Deja, kai reikalai susiklosto nepalankiai ir, pavyzdžiui, nebelieka pinigų susimokėti už komunalinius mokesčius ar, dar blogiau, pritrūksta maisto, visi principai pasimiršta ir džiaugiamasi, jei kažkas sutinka pagelbėti.

Tiesa, greitai paskola, suteikiama kreditų bendrovių, lyginant su skolinimusi iš artimųjų ar draugų, psichologiniu atžvilgiu yra gerokai lengvesnis sprendimas. Prašant pagalbos iš artimo rato žmonių, jiems tenka pripažinti apie užgriuvusias finansines problemas. Nors nuo jų nesame apsaugotas nei vienas, tačiau, sutikite, tai – iš tiesų sudėtingas, iš komforto zonos priverčiantis išeiti žingsnis. Kai kurie žmonės geriau linkę kentėti, kiek tik įmanoma, nei, jų žodžiais kalbant, žemintis ir prašyti padėti.

Tuo tarpu greitieji kreditai internetu – visiškai kitokia finansinės pagalbos rūšis. Tai – sandoris tarp kreditoriaus ir paskolos gavėjo, įforminamas oficialia sutartimi. Vadinasi, klientui nereikia „atverti širdies“, pripažįstant užklupusias finansines problemas. Tiesiog, susipažinus su paskolos sutarties sąlygomis, su jomis sutikti bei įsipareigoti tinkamai vykdyti. Paprastai tariant – reguliariai mokėti nustatyto dydžio įmokas.

Negana to,  greitasis kreditas internetu, kaip ir sufleruoja paslaugos pavadinimas, leidžia išvengti tiesioginio kontakto su kredito įmonės atstovu. Paraišką paskolai gauti, kaip ir visus kitus veiksmus, susijusius su jau suteiktu kreditu, galima užpildyti tiesiog internetu. O, po paraiškos patvirtinimo, paskola per keliolika minučių pasiekia kliento asmeninę banko sąskaitą. Ne veltui tai – greiti pinigai!

Akivaizdu, jog greitos paskolos internetu, galinčios padėti „užlopyti“ finansines „skyles“ – operatyvi, tačiau psichologinio diskomforto išvengti leidžianti alternatyva.

Kokiu tikslu gali būti imamas greitasis kreditas?

Visų pirma, vadovaujantis atsakingo skolinimosi principais, būsimam paskolos gavėjui toks klausimas kilti neturėtų. Skolintis reikia tik tada, kai iškyla realus poreikis, o ne, priešingai, tik sulaukus į banko sąskaitą „įkritusių“ pinigų, galvoti, kur tuos pinigus galima išleisti. Ir nesvarbu, jei kreditorius vilioja patraukliomis akcijomis, pavyzdžiui – greitasis kreditas be palūkanų.

Žinoma, smalsumo dėlei galima apžvelgti, kokiam tikslui dažniausiai yra panaudojami greitieji kreditai telefonu. Kalbant apie „Smspinigai.lt“ klientams siūlomas galimybes, šio kreditoriaus skubus kreditas prasideda vos nuo 100 Eur. O maksimali suma, priklausomai nuo konkretaus asmens duomenų bei kreditinio reitingo – net 15 000 Eur. Vadinasi, greitasis kreditas visą parą – galimybė patenkinti pačius įvairiausius poreikius. Pradedant, pavyzdžiui, skolos už komunalinius mokesčius padengimu ir baigiant ilgai lauktomis atostogomis užsienyje ar kapitaliniu namų remontu. Vadinasi, dėl plačių paskolos „žirklių“, greitasis kreditas gali patenkinti pačius įvairiausius klientų poreikius.