Press "Enter" to skip to content

Kada reikėtų vartoti omega-3 papildus?

Omega 3 riebalų rūgštys yra labai svarbios mūsų organizmo sveikatai, tačiau daugelis žmonių jų negauna pakankamai su maistu. Šiame įraše nagrinėsime, kada gali būti naudinga papildyti omega 3 rūgščių vartojimą ir kokios rūšies papildai geriausiai tinka kiekvienam žmogui. Tikimės, jog straipsnis suteiks nemažai naudos. Tad nelaukime ir pradėkime.

Kai mityba netaisyklinga

Jei nevalgote daug žuvies ar kitų maisto produktų, kuriuose gausu omega 3, pavyzdžiui, linų sėmenų ar graikinių riešutų, tuomet galite apsvarstyti galimybę papildyti mitybą omega papildu. Tai gali padėti užtikrinti, kad jūsų organizmas gautų būtinų riebalų rūgščių. Be to, žuvų taukų papildai yra puikus būdas užtikrinti, kad gautumėte pakankamai EPA ir DHA – dviejų pagrindinių riebalų rūgščių, kurios atlieka svarbų vaidmenį širdies sveikatai ir smegenų veiklai.

Prasta savijauta ir miegas

Tyrimais įrodyta, kad vartojant omega 3 papildus gali pagerėti miego kokybė ir sumažėti depresijos bei nerimo simptomai. Jei jums sunku miegoti arba jaučiatės prislėgti dažniau nei įprastai, gali būti verta apsvarstyti galimybę į savo kasdienę rutiną įtraukti omega 3 papildų. Be to, jei kenčiate nuo lėtinio skausmo ar uždegiminių būklių, pavyzdžiui, artrito, tyrimai parodė, kad šių papildų vartojimas gali padėti sumažinti uždegimo lygį ir pagerinti bendrą savijautą.

Mankštinantis

Omega 3 dėl savo priešuždegiminių savybių yra susijusi su geresniu fiziniu krūviu. Tyrimais nustatyta, kad sportininkai, kurie vartoja omega 3 papildus, po treniruočių jaučia mažesnį skausmą, taip pat pagerėja bendras ištvermės lygis įtemptos fizinės veiklos metu. Taip pat, tyrimai rodo, kad reguliarus omega 3 dozių vartojimas gali padėti sumažinti traumų riziką fizinio krūvio metu dėl gebėjimo stiprinti raumenų audinį ir palaikyti sąnarių sveikatą.

Geriausias kainos ir kokybės santykis – perkant internete

Tokios svetainės kaip provitaminai.lt, siūlo platų produktų asortimentą konkurencingomis kainomis tiems, kurie nori įsigyti papildų internetu. Be to, šiose svetainėse dažnai taikomos nuolaidos ir kuponų kodai, kurie gali suteikti dar geresnį pasiūlymą perkant.

Primename jog renkantis maisto papildus, pasitarkite su savo šeimos gydytoju. Jie gali padėti nustatyti geriausius tipus ir dozes, atitinkančias jūsų konkrečius poreikius. Tikimės, kad šis straipsnis padėjo suprasti daugiau apie šiuos produktus.