Press "Enter" to skip to content

Nagų priauginimo pagrindai moterims

Nesvarbu, ar esate pradedančioji nagų priauginimo specialistė, ar tiesiog domitės tuo, būtina žinoti šios populiarios grožio tendencijos pagrindus. Yra keletas dalykų, kuriuos kiekviena moteris turėtų žinoti prieš įtraukdama nagų priauginimą į savo grožio rutiną – nuo supratimo apie skirtingus priauginimo tipus iki galimo pavojaus sveikatai. Pakalbėsime kokios yra nagų priežiūros priemonės.

Nagų priauginimo tipai

Kalbant apie nagų priauginimą, yra daugybė galimybių. Akriliniai ir geliniai nagai yra du labiausiai paplitę tipai. Akriliniams nagams naudojamas skysčio ir miltelių mišinys, kuris sukietėja ant nagų, o geliniams nagams po uždėjimo reikia kietėti LED arba UV šviesoje. Tiek akriliniai, tiek geliniai nagai būna įvairių spalvų ir raštų, todėl galite rinktis tai, kas labiausiai tinka jūsų stiliui. Taip pat galite rinktis priklijuojamus nagus, jei ieškote ko nors laikino – jie būna iš anksto paruoštų dydžių, kurie priglunda prie natūralaus nago.

Galimas pavojus sveikatai

Nagų priauginimas gali rimtai pakenkti, jei jis atliekamas netinkamai arba netinkamai prižiūrimas. Netinkamai uždėtas akrilas gali pakelti ir atskirti nagą nuo natūralaus nago pagrindo, todėl po priaugintu nagu gali atsirasti bakterinių infekcijų arba grybelio. Kitas svarbus dalykas, tai, kad ilgai naudojant gelius nagai ilgainiui susilpnėja – dėl to skilinėja, skilinėja ir lupasi, todėl, jei įmanoma, darykite reguliarias gelinio manikiūro pertraukas. Tiek akrilas, tiek geliai kai kuriems žmonėms gali sukelti alergines reakcijas dėl jų formulėse naudojamų cheminių ingredientų.

Kaip prižiūrėti priaugintus nagus

Jei nagų priauginimas atliekamas teisingai ir tinkamai prižiūrimas, jis gali būti labai naudingas – nagų priauginimas išlieka ilgiau nei natūralūs nagai, suteikia papildomo tvirtumo ir atrodo gražiai. Tačiau, kaip ir bet kurios kitos manikiūro paslaugos atveju, norint išlaikyti sveikus priaugintus nagus, būtina tinkamai juos prižiūrėti. Būtinai laikykite juos sausus bent 24 valandas po uždėjimo; venkite ilgo vandens poveikio; nenaudokite acetono pagrindu pagamintų produktų. Reguliariai drėkinkite, kasdien naudokite odelių aliejuką. Prireikus švelniai masažuokite bei venkite per didelio poliravimo.

Nagų priauginimo priemonės – svarbu

Kai tvarkote nagus, visada įsitikinkite, kad jie tinkamai dezinfekuoti ir dezinfekuoti. Taip pat, jei įmanoma, patartina su savimi pasiimti savo nagų priežiūros įrankius.