Press "Enter" to skip to content

Naudingi patarimai, kaip išsirinkti minkštą kampą

Ruošiatės pirkti minkštą kampą? Tuomet greičiausiai jau pastebėjote, jog įvairus gali būti asortimentas. Tam, kad pasirinkti tinkamą gaminį, neretai reikia ne tik skirti daugiau dėmesio, bet ir apgalvoti daug detalių. Pateikiame patarimus, kaip ne tik pasirinkti minkštą kampą, bet ir būti tikriems, kad jis tiks svetainės kambariui.

Raskite kuo daugiau variantų

Viena iš dažniausiai daromų klaidų – skubotas pirkimas. Kaip galite žinoti, jog pasirinktas minkštas kampas bus tinkamas namams, jei nežinote, kokie galimi variantai? Raskite kuo daugiau variantų, jog nuspręstumėte, kurie minkšti kampai idealiausiai tiks jūsų namuose, tuomet pasirinkite tą variantą, kuris labiausiai patiko.

Pagalvokite, kas tiks svetainės kambariui

Svetainės baldai turi derėti tarpusavyje, nepamirškite to. Pagalvokite, kokios spalvos ir atspalviai tiks prie jau esamų baldų. Neskubėkite rinktis, turėkite viziją, kaip atrodys jūsų svetainės kambarys. Tokiu būdu galėsite lengvai pasirinkti tai, kas jums tiks.

Pasidomėkite kainomis, tuomet skirkite biudžetą

Minkšti kampai kainuoja įvairiai, kaip ir kiti svetainės baldai, tad nuspręsti, kokį biudžetą skirti tikrai nelengva. Jei norite, kad skirti biudžetą būtų lengviau, pasidomėkite kainomis. Kai žinosite, kokios kainos yra rinkoje, tikrai lengviau nuspręsite, kokia suma tiks naujajam baldui.

Domėkitės nuolaidomis ir išpardavimais

Norite sutaupyti? Tuomet neskubėkite pirkti. Kai kuriais atvejais verta palaukti švenčių, kada siūloma daugiausia nuolaida. Na, o jei prekę pirkti turite skubiau, tuomet pasidomėkite pasiūlymais, galbūt atrasite nuolaidas, o gal net išpardavimus. Nepamirškite, kad tą pačią prekę dažnai siūlo bent keli pardavėjai, tad didelis šansas, jog rasite pigesnę kainą.

Išmatuokite vietą, kurioje bus minkštas kampas

Dar viena klaida, kurią dažnai daro žmonės, tai neišmatuoja vietos, kurioje bus minkštas kampas. Minkšti kampai gali užimti nemažai vietos, tad būtina išmatuoti, jog žinotumėte, kaip naujas baldas pakeis erdvumą. Gali būti, jog kai kurie minkšti kampai stipriai sumažins erdvę, tokiais atvejais dažnai žmonės pergalvoja, ar tikrai nori rinktis tokį gaminį. Tad nepamirškite išmatuoti vietos, kurioje bus minkštas kampas.