Press "Enter" to skip to content

Polikarbonatiniai šiltnamiai – puikus pasirinkimas gausiam derliui

Lietuviai nuo seno pratę daržovėmis ir uogomis pasirūpinti patys, jog nereikėtų švaistyti pinigų ir pirkti parduotuvėse. Būtent šiam darbui yra puikus pasirinkimas polikarbonatiniai šiltnamiai. Jie ne tik patvarūs, bet ir ilgaamžiai, todėl polikarbonatiniai šiltnamiai – ilgalaikė investicija. Dar geriau tai, jog tokie šiltnamiai atsparūs bet kokiems lietuviškiems orams, bet ir galima būti tikriems, jog net ir audrų metu šiltnamis liks savo vietoje. Jei ir jūs svajojate apie savo derlių, pats metas įsigyti polikarbonatinį šiltnamį.

Kaip išsirinkti šiltnamį?

Polikarbonatiniai šiltnamiai gali būti labai įvairūs, tad nenuostabu, jog kai kuriems kyla klausimas, kaip išsirinkti? Visų pirma, norint išsirinkti, reikia pagalvoti, ar norit jau įrengto šiltnamio, ar priedus pirksite patys. Tuomet svarbu pagalvoti apie dydį. Norint nuspręsti, kokio dydžio šiltnamis bus reikalingas, svarbu pagalvoti apie kelis dalykus. Visų pirma, kurioje vietoje jis bus pastatytas. Pasirūpinkite, jog šiltnamis neužimtų viso darbo ir palikite vietos praėjimui. Taip pat pagalvokite, kokias daržoves norėsite auginti, kokio derliaus tikitės, tai padės pasirinkti tinkamą dydį. Verta pagalvoti ir apie dizainą. Nepamirškite, kad šiltnamis bus daržo puošmena, tad tikriausiai būtų normalu tikėtis, jog jis atkreips kitų dėmesį. Rinkitės pagal savo skonį ir skirkite tiek laiko, kiek reikės, jog išrinktumėte svajonių šiltnamį.

Nuo ko priklauso šiltnamio kaina?

Norint paskirstyti tinkamą biudžetą, labai svarbu suprasti, jog šiltnamio kaina priklauso ne tik nuo pačio šiltnamio, bet ir priedų, kuriuos reikės įsigyti. Kokius priedus įsigyti nuspręsite patys, tačiau turėkite omenyje, jog kuo daugiau pasirinksite, tuo lengvesnė derliaus bus priežiūra. Tad neretai verta investuoti didesnę sumą į šiltnamį vien dėl to, jog reikės mažiau priežiūros. Šiltnamio kaina priklauso ir nuo gamintojo bei kilmės šalies. Tačiau ne visada mažesnė kaina reiškia, jog sutaupėte. Jei pasirinksite nekokybišką šiltnamį, gali būti, jog jums teks susidurti su daug nesklandumų ir galiausiai išmesti jį anksčiau laiko. Tad būkite atidūs ir nepamirškite, kad svarbiausia tinkama priežiūra.