Press "Enter" to skip to content

Vertinga informacija vykstantiems į Tenerifę

Tenerifė yra graži Ispanijos sala, kurioje galima daug ką ištirti. Dėl savo kraštovaizdžio įvairovės, draugiškų žmonių ir prieinamų kainų ji yra ideali vieta turistams, ieškantiems nepamirštamų atostogų. Pažvelkime iš arčiau į tai, ką iš tiesų Tenerifė gali pasiūlyti.

Lankytinos vietos Tenerifėje

Tenerifė – tai sala, kurioje gausu lankytinų vietų, pradedant nuostabiais paplūdimiais ir baigiant kultūrinėmis vietovėmis, tokiomis kaip Teidės nacionalinis parkas ir senovinis La Orotavos kaimas. Taip pat yra daugybė galimybių užsiimti vandens sportu, pavyzdžiui, burlenčių sportu, buriavimu ir plaukiojimu baidarėmis. Saloje taip pat galima paragauti geriausio Ispanijoje maisto, tokių skanių tradicinių patiekalų kaip paelja, gaspačo ir jamon serrano. O ką jau kalbėti apie ispanišką vyną. Nesvarbu, kokia veikla mėgstate užsiimti, Tenerifėje kiekvienas ras ką nors sau, mes garantuojame.

Kokie yra Tenerifės gyventojai?

Be nuostabių lankytinų vietų ir veiklos, Tenerifė garsėja draugiškais žmonėmis. Vietiniai gyventojai visada mielai dalijasi savo kultūra su lankytojais ir ypač palankiai vertina turistus, kurie stengiasi pažinti vietinius papročius ir tradicijas. Vietiniai gyventojai ypač mėgsta dalytis žiniomis apie muziką) ir maistą. Nesvarbu, ar atostogoms apsistosite viešbutyje, ar išsinuomosite vilą, viešnagės metu tikrai susirasite įdomių pašnekovų.

Kainos Tenerifėje

Tenerifė garsėja kaip viena iš labiausiai įperkamų vietų Europoje. Apgyvendinimas gali būti įvairus – nuo paprastų svečių namų iki prabangių vilų, kaip ir visuose kurortuose. Maisto kainos priklauso nuo vietos, į kurią vykstate, tačiau net ir turint ribotą biudžetą galima rinktis iš daugybės variantų – tereikia paklausti vietinių gyventojų arba apsilankyti mieste esančiuose turguose. Kaip ir bet kurioje kitoje turistinėje vietoje, taip ir čia, svarbu būti atidiems, kad nepermokėtumėte už nereikalingus daiktus.

Lauktuvės iš Tenerifės: ką verta parsivežti?

Prieš išvykdami iš Tenerifės, būtinai parsivežkite daiktų, kurie prisimins šio gražaus salos atostogas. Aromatinga egzotinių vaisių arbata, saldumynai, kavos pupelės, alyvuogių aliejus yra tik keli iš daiktų, kuriuos galite parsivežti namo.

Ypač populiari dovana giminaičiams ar draugams yra tradiciniai rankdarbiai. Tokiais daiktais galite puošti savo namus arba dovanoti artimiesiems. Nepamirškite ir magnetukų, jei juos kolekcionuojate.

Domina kelionės į Tenerifę? Spausk aktyvią nuorodą ir gauk daugiau informacijos.