Press "Enter" to skip to content

Ar apsaugos sistemos būtinos namams?

Gaila, tačiau net ir šiais laikais gyventi nėra taip saugu, kaip norėtųsi. Nepaisant to, kad gyvenimo kokybė gerėja, vis dar atsiranda žmonių, kurie ieško būdų, kaip nesąžiningai uždirbti pinigų. Deja, bet vienas iš būdų vis dar yra vagystės. Vagys iki šiol dairosi po pasiturinčius rajonus ir ieško būstų, kuriuos galėtų apvogti. Kadangi vagystės net ir šiais laikais pasitaiko dažnai, apsaugos sistemų įrengimas tampa pasirenkamu labai dažnai. Ir ne tik prabangiuose rajonuose, bet ir skurdžiuose butuose. Nors mums atrodo, kad vagys dairosi tik į didelius namus, galima pastebėti, kad kai kurie ieško pinigų ir mažuose butuose, kur gali būti mažiau turto, bet ir tuo pačiu nedaug rizikos. Tad apsaugos sistemų įrengimas yra būtinas ir ne tik namuose, bet ir butuose.

Kokios alternatyvos?

Signalizacijos įrengimas tampa labai dažnu pasirinkimu, tačiau reikia atkreipti dėmesį į tai, jog apsaugos sistemos nėra vienintelis būdas, kaip išsaugoti turtą. Tiesa, tai galbūt pats saugiausias būdas, tačiau yra ir kitų alternatyvų, kurios ne visada, tačiau kartais gali praversti.

  • Kai kuriais atvejais signalizacija gali ir nesuveikti. Pavyzdžiui, jei pamiršote ją įjungti. Tokiais atvejais naudinga turėti turto draudimą, kuris padės jums susigrąžinti tai, kas prarasta. Žinoma, nemanykite, kad tai reiškia, kad užtenka vien tik turto draudimo ir nereikia apsaugos sistemų. Apsaugos sistemų įrengimas vis tiek būtinas, net ir turint turto draudimą.
  • Mes visi žinome, kiek daug džiaugsmo ir meilės suteikia šunys. Tačiau kai kurie šunis laiko ne tik dėl meilės, bet ir dėl kitos priežasties – apsaugos. Žinoma, šuo ne pats geriausias sargas, tačiau geriau turėti sargų šunį, nei neturėti jokios apsaugos. Tad jei šiuo metu neturite galimybės pasirinkti apsaugos sistemų, galbūt šuo galėtų laikinai jas pakeisti. Žinoma, atsižvelgus į tai, kad šuns išlaikymas kainuoja daugiau, nei apsaugos sistemos bei saugos tarnybos paslaugas, vargu, ar šis pasirinkimas racionalus.
  • Kai kurie mano, kad kaimynai padės apsaugoti jų turtą ir iš karto informuos apie vagystę, kai tik kažką įtars. Visgi statistika rodo ką kitą.