Press "Enter" to skip to content

Ką reikia apsvarstyti renkantis kaljaną?

Kaljanas gali būti puikus būdas atsipalaiduoti su draugais. Tačiau kai yra tiek daug skirtingų kaljano rūšių, kaip nuspręsti, kuris iš jų jums tinka? Pateikiame penkis pagrindinius kriterijus, į kuriuos reikėtų atsižvelgti renkantis kaljaną, tikimės, jog tai palengvins Jūsų dalią. Na, o žemiau išvardinsime svarbiausius kriterijus.

Aukštis

Kaljano aukštį turėtų lemti tikslas, kuriam ketinate jį naudoti. Pavyzdžiui, jei planuojate dalytis kaljanu su kitais, aukštesnis modelis suteiks geresnę rūkymo patirtį, nes jame daugiau dūmų susikaupia kameroje prieš juos išleidžiant per žarną. Kita vertus, jei planuojate kaljaną naudoti daugiausia asmeniniam rūkymui, tikslingiau rinktis trumpesnį modelį, nes jis užima mažiau vietos ir jį lengviau pernešti.

Medžiaga

Rinkdamiesi kaljano medžiagą, galite rinktis iš dviejų pagrindinių variantų: stiklo arba metalo. Stikliniai modeliai paprastai būna estetiškesni, nes jų būna įvairių spalvų ir dizaino, o metaliniai modeliai paprastai būna tvirtesni ir dažnai pigesni už stiklinius. Tad galime drąsiai teigti, jog viskas priklauso nuo asmeninių pageidavimų ir nuo to, kokio tipo išvaizdos siekiate su savo įrenginiu. Ar jį naudosite kaip interjero detalę, ar tiesiog kaip rūkymo priemonę, kurią visur vežiositės kartu.

Žarnų skaičius

Kaljanai paprastai būna su viena arba dviem žarnomis; nors kai kurie sudėtingesni modeliai turi tris arba keturias žarnas, skirtas didesnėms grupėms. Jei planuojate kaljaną naudoti daugiausia vieni arba su dar vienu asmeniu, turėtų pakakti vienos žarnos modelio; tačiau jei planuojate rengti didesnius susibūrimus arba dalytis savo seansais su keliais žmonėmis, būtų protinga rinktis kelių žarnų modelį.

Gamintojas ir kaina

Kalbant apie prekės ženklą ir kainą, galima rinktis iš daugybės variantų, atsižvelgiant į jūsų biudžetą ir jums svarbiausias funkcijas. Daugelis populiarių prekių ženklų siūlo puikią kokybę už priimtiną kainą, tačiau kai kurie aukštesnės klasės prabangių prekių ženklų modeliai gali kainuoti kelis šimtus dolerių, todėl rinkdamiesi tinkamiausią modelį turėkite tai omenyje.

Nebijokite kreiptis pagalbos pas profesionalus

Galiausiai, galite susisiekti su kaljanų ekspertais, kurie gali suteikti neįkainojamų patarimų renkantis jūsų poreikius atitinkantį daiktą. Kreipdamiesi į juos pagalbos, galėsite priimti pagrįstą sprendimą ir maksimaliai išnaudoti savo patirtį. Todėl nebijokite klausti – jie dirba tam, kad padėtų.