Press "Enter" to skip to content

Kaip išsirinkti vestuvinius žiedus?

Planuojant didžiausią meilės šventę gyvenime, turime begalę įvairių darbų: nuo aprangos iki sodybos ar restorano pasirinkimo. Visgi, žiedai vestuvėms, ne ką mažesnis rūpestis. Juk būtent šią šventės detalę nešiosite su savimi visą likusį gyvenimą. Tad kaip išsirinkti vestuvinius žiedus, kurie jus lydės „kol mirtis išskirs“?

Atsakykite sau į svarbius klausimus

Visi turime vienokį ar kitokį skonį, todėl reikėtų pradėti nuo to, kas jums ir jūsų porai – arčiau širdies. Pavyzdžiui, koks jūsų stilius, kokios mėgstamiausios spalvos. Tuomet galėsite pradėjo galvoti, kokį metalą rinksitės: baltą ar geltoną auksą, platiną, titaną ar kt. Taip pat, atsižvelgdami į gyvenimo būdą, stilių, galėsite rinktis ir žiedų dizainą: ar jie bus puošti brangakmeniais, išgraviruoti, o gal – klasikiniai…

Nusistatykite biudžetą

Organizuojant tokią šventę, vieni taupo, o kiti švaistosi pinigais kur tik įmanydami. Tikrai ne kiekvienas gali sau leisti mokėti už vestuvinį žiedą po 5 tūkst. eurų. O net ir tūkstantis už vieną vienetą – nemenki pinigai. Jei galite sau leisti beribį biudžetą – valio! Tačiau jei jis – ribotas, apgalvokite, kiek šventei skirtų pinigų galite atidėti būtent šiems meilės simboliams. Galbūt tai 200 eurų, galbūt 500 eurų, o galbūt tūkstantis už žiedų porą. Turėdami tikslią sumą, juvelyrikos parduotuvėje galėsite tiksliai pasakyti, ko ieškote. Arba, jei lankysitės pas juvelyrą, galėsite pateikti sumą už kurią ketinate gamintis žiedus. Taip juvelyrui bus daug paprasčiau orientuotis dizainuose.

Ar reikalingi brangakmeniai?

Kai jau žinote sumą, kurią ketinate skirti žiedams, galite apgalvoti ir papuošimų klausimą: ar planuojate graviruoti žiedus, o gal puošite juos brangakmeniais? Šie puošybos elementai tiks tiems, kurių biudžetas siekia bent tūkstantį eurų. Na, o tuomet pinigų sumą lemia kiti sprendimai: jei norėsite tik graviruoti, tai bus pigesnis sprendimas nei puošti brangakmeniais. Tačiau jei širdis geidžia tokių blizgučių, pasirinkimas – beribis. Nuo rubinų, safyrų iki deimantų.

Laiko planavimas

Jei vestuves planuojate bent prieš metus, dažnai poroms kyla klausimas, kada eiti ieškoti žiedų? Nereikėtų to daryti nei per anksti, nei per vėlai, mat gali skirtis jūsų piršto dydis arba galite nespėti atlikti korekcijų, jei jų prireiks. Todėl juvelyrai rekomenduoja į žiedų paiešką pasinerti prieš 2-3 mėnesius. Pasimatuokite įvairius modelius, įvertinkite spalvas, dizainus, nebijokite išbandyti iš pirmo žvilgsnio neįprastus variantus.