Press "Enter" to skip to content

KOKIOS YRA PRAUSTUVŲ RŪŠYS IR KAIP IŠSIRINKTI GERIAUSIĄ?

Ne pats svarbiausias dalykas, kokios formos bei dydžio praustuvas įsikurs jūsų vonios kambaryje. Labai daug reikšmės turi tai, iš kokios medžiagos jis pagamintas. Po to seka jo išvaizdos savybės. Visa tai įvertinus bendrame kontekste galėsite nuspręsti, koks praustuvas jūsų vonios kambariui yra pats tinkamiausias. Labai daug informacijos apie praustuvus rasite interneto svetainėje: https://www.iris.lt/68-praustuvai.

Kokios yra pagrindinės medžiagos, iš kurių gaminami vonios kambario praustuvai?

Nors rinka pirkėjams siūlo daugybę skirtingų rūšių praustuvų, vis dėlto tarp jų ir toliau pirmauja keramikiniai. Dar galima rinktis praustuvus pagamintus iš akmens masės, dalis pastatomų praustuvų yra gaminami ir iš stiklo.

Tačiau tai dar ne visos medžiagos, kurios naudojamos praustuvų gamyboje. Tuo tikslu dar yra naudojamas porcelianas bei natūralus akmuo, o išskirtinio natūralumo mėgėjai gali rinktis net medinius praustuvus.

Kokiomis savybėmis pasižymi skirtingų medžiagų praustuvai?

Keramikinis arba porcelianinis praustuvas yra gana stiprus, nebijantis ryškių temperatūros pokyčių, į jį leidžiant vandenį nesigirdi triukšmo. Be to, jis visiškai nebijo korozijos. Tačiau jį būtina saugoti nuo stiprių smūgių.

O akmens masės praustuvas yra išskirtinai patvarus, tik jam reikia reguliaresnės priežiūros ir maksimalios higienos. Sudėtingiau prižiūrėti medinį praustuvą, tuo tarpu grūdinto stiklo praustuvas atrodo labai stilingai, jį labai lengva valyti.

Kaip pasirinkti tokį praustuvą, kuris idealiai pritaptų prie bendro vonios kambario interjero?

Jei vonios kambaryje vyrauja tamsių spalvų interjeras, tada čia labai tiktų juodas praustuvas. Jei norite šioje patalpoje stilingos aplinkos, tada ieškokite tokio praustuvo, kurio forma iš tolo kristų į akis. Tada jis tikrai taps pagrindiniu šio kambario akcentu.

Kita vertus, jei vonioje yra daugiau vizualiai išsiskiriančių detalių, tada apsimoka rinktis neutralios išvaizdos praustuvą, kad būtų išsaugota darniai atrodanti, akių nerėžianti aplinka. Galutinė išvada tokia – formuojant vonios kambario interjerą svarbiausi yra pasiekti to, kad baigtinis variantas visiškai tenkintų jus ir jūsų šeimos narius, nes daugiausiai šia patalpa naudositės jūs patys, o svečiai turės susitaikyti su ta aplinka, kuri jiems bus pasiūlyta.