Press "Enter" to skip to content

Perkame kambarines šlepetes. Kokie kriterijai turėtų rūpėti?

Idealios kambarinių šlepečių poros pirkimas gali būti nelengva užduotis. Nuo tinkamo dydžio suradimo iki tinkamos medžiagos bei stiliaus pasirinkimo – tai vieni iš kriterijų, kuriuos dažniausiai tenka apsvarstyti perkant elektroninėje erdvėje. Apie juos detaliau kalbame šiame įraše.

Dydis yra svarbiausias kriterijus

Perkant kambarines šlepetes, dydis yra svarbus kriterijus tiek moterims, tiek vyrams. Svarbu žinoti tikslius pėdos išmatavimus ir palyginti juos su pardavėjo pateikta dydžių lentele tam, kad pasirinktumėte jūsų pėdos dydį atitinkančius gaminius. Jei nesate tikri dėl tikslaus dydžio, skirkite šiek tiek laiko pėdoms išmatuoti. Tai juk nėra labai sudėtinga. Tikslūs matmenys yra ypatingai svarbūs kai kalba eina apie pirkimą iš užsienyje įsikūrusių internetinių parduotuvių. Ten dydžiui žymėjimai gali būti visai kitokie. Tuo labiau, jeigu darotės į kinišką produkciją, tuomet pėdos dydį teks žinoti milimetrų tikslumu.

Medžiagų kokybė

Įsigyjant kambarines šlepetes, svarbi turėtų būti ir medžiaga, iš kurių jos pagamintos. Skirtingos medžiagos turi skirtingą naudą, todėl svarbu kruopščiai perskaityti nurodytą informaciją ir nuspręsti kurie audiniai atitinka jūsų pageidavimų skalę. Pavyzdžiui, oda pasižymi ilgaamžiškumu ir mažu pralaidumu orui, o vilnonės šlepetės siūlo garantuotą šilumą ir komfortą. Taip pat atminkite, kad kai kurios medžiagos yra patvaresnės nei kitos, todėl jei planuojate dažnai avėti šlepetes, rinkitės medžiagą, kuri ilgainiui darys mažesnę įtaką nusidėvėjimui.

Šlepečių stilius

Ne ką mažiau svarbus ir jūsų įsigytų kambarinių šlepečių stilius, nes galbūt nežinojote, bet skirtingi stiliai siūlo skirtingą komforto ir pado paminkštinimo lygį. Pavyzdžiui, mokasino stiliaus šlepetės papildomai amortizuoja pėdos skliautą, o atviro stiliaus ir į basutes panašios šlepetės puikiai tiks tai atvejais, jei norite daugiau pėdų vėdinimo vaikštant patalpose. Šlepetės su uždaru priekiu puikiai tiks, jei norite papildomos šilumos šaltais žiemos arba drėgnais rudens mėnesiais.

Apibendrinant, galvojantiems įsigyti naujas kambarines veltinės šlepetes, reikia atsižvelgti į kelis veiksnius, tokius kaip dydis, medžiaga ir stilius. Aišku, kokios kokybės šlepečių porą įsigysite priklausys ir nuo to, kiek pastangų įdėsite vertindami pardavėjų patikimumą ir jų siūlomus gaminius.