Press "Enter" to skip to content

Pirmas kartas sporto salėje. Kaip pasiruošti?

Atėjo Nauji metai, o su jais reikia ir vykdyti pažadus, kuriuos sau sakėte. Daugelis žmonių teigė, kad nuo šiol sportuos daugiau ir našiau. Žinoma, tai yra puiku, kadangi sportas ir bet koks fizinis aktyvumas yra svarbus žmogui. Deja, jo dažniausiai yra per mažai.

Visgi, jeigu esate tikras, kad šis kartas bus tikrai geras – laikas įsigyti abonementą sporto klube. Viena geriausių vietų Vilniuje movementlab.lt. Čia Jūsų laukia ne tik jauki vieta, tačiau ir profesionalus asmeninis treneris. Plačiau apie jį galima skaityti movementlab.lt/lt/andrius-cesnauskas.

Tinkama apranga

Nors sporto klube svarbiausia yra ne apranga, kuri padeda jums tapti pačiu stilingiausiu, tačiau daugeliui žmonių tinkami drabužiai suteikia kur kas daugiau pasitikėjimo savimi. Juolab, su gera apranga judėjimas bus kur kas greitesnis, tad siūlome labai atsakingai rinktis aprangą, kuri taip pat gali būti ir motyvacijos judėti daugiau šaltinis.

Nereikia bijoti klausti

Kai kurie žmonės sporto klube jaučiasi labai nejaukiai. Dažniausiai tuomet jie bijo klausti dalykų, kurie treneriams yra kasdienybė. Nereikia to bijoti. Pradedant tuo, kad reikia klausti kaip tinkamai naudotis treniruokliais ir baigiant tuo – kokie pratimai Jums labiausiai tinka. Žinoma, apskritai geriausia yra samdyti trenerį, kuris gali padėti Jums, paaiškinti ir motyvuoti. Patys pirmi kartais dažniausiai būna baisūs ir tai normalu. Paskui – viskas kur kas paprasčiau.

Asmeninės treniruotės

Asmeninės treniruotės dažniausiai tampa pačiu tiesiausiu keliu sėkmės link. Žinoma, reikia laiko, kol galiausiai jos atneša rezultatus. Tačiau kai pavyksta pamatyti, kad poveikis yra, esame tikri, kad tai ir tampa pačiu didžiausiu stimulu judėti toliau. Dažniausiai su treneriu viskas yra kur kas paprasčiau ir greičiau, tad tartis su juo – visada yra geras kelias.

Svarbiausia yra bandyti. Esame tikri, tokius atveju rezultatas bus. Taip pat reikia saiko, kadangi dažniausiai tie, kurie labai intensyviai įsitraukia į sportą – vėliau greitai ir mes. Žingsnis po žingsnio ir rezultatas tikrai bus. Tik reikia uoliai dėl to dirbti.