Press "Enter" to skip to content

Scott dviračių naujienos 2023 

Kalbant apie technologijas, Scott dviračiai yra dviračių pramonės inovacijų priešakyje. Jie nuolat plečia ribas ir diegia pažangiausias funkcijas, kad pagerintų važiavimo patirtį. Šiame skyriuje pateiksiu keletą puikių Scott dviračių technologinių pasiekimų.

1. HMF anglies pluošto konstrukcija: Scott dviračiai garsėja savo lengvais, tačiau patvariais rėmais. Gaminant rėmus, pasižyminčius optimaliu standumu, reakcija ir tvirtumu, naudojamas HMF anglies pluoštas – didelio stiprio medžiaga. Šis pažangus konstrukcijos būdas leidžia tiksliai valdyti ir puikiai perduoti jėgą, suteikdamas dviratininkams pranašumą, kurio reikia norint dominuoti bet kokioje vietovėje.

2. TwinLoc pakabos sistema: Vienas iš svarbiausių Scott technologinių patobulinimų yra pakabos sistema TwinLoc. Ši išradinga sistema leidžia dviratininkams akimirksniu perjungti tris skirtingus pakabos nustatymus – visą eigą, traukos režimą ir blokavimą. Vos spustelėjus prie vairo pritvirtintą svirtį, vairuotojas gali prisitaikyti prie besikeičiančių kelio sąlygų ir maksimaliai padidinti efektyvumą, nesumažindamas valdymo ir komforto.

3. „Syncros” komponentai: Scott bendradarbiauja su pirmaujančia aukštos kokybės dviračių komponentų gamintoja „Syncros”, kad jų dviračiai būtų aprūpinti aukščiausios klasės funkcijomis. Syncros komponentai – nuo vairų ir stipinų iki ratų ir balnelių – suprojektuoti taip, kad optimizuotų našumą ir užtikrintų išskirtinį patikimumą. „Syncros” komponentų dėmesys detalėms ir preciziška inžinerija papildo bendrą Scott dviračių dizainą ir našumą.

4. Integruota kabina: Scott supranta, kaip svarbu supaprastinti kabiną, kad pagerėtų aerodinamika ir valdymas. Todėl daugelyje jų kelių ir kalnų dviračių yra integruota kabina. Integruodamas vairą, kotą ir įvairius trosus, Scott pašalina nereikalingą netvarką, sumažina svorį ir pagerina bendrą dviračių estetiką.

5. Elektrinė pagalba: pastaraisiais metais Scott padarė didelę pažangą elektrinių dviračių segmente. Jie siūlo daugybę el. dviračių, kuriuose įdiegta naujoviška elektrinė pagalbinė sistema. Integravus elektros variklį ir akumuliatorių, dviratininkai gali be vargo įveikti ilgus atstumus ir įveikti sudėtingas vietoves, išlaikydami jaudinantį tradicinio dviračio pojūtį.

Scott dviračiai yra pažangiausių technologijų sinonimas. Nuo HMF anglies pluošto konstrukcijos iki TwinLoc pakabos sistemos, Syncros komponentų ir elektrinės pagalbos – Scott nuolat diegia naujoves, kurios keičia dviračių pasaulį. Nesvarbu, ar esate paprastas dviratininkas, ar profesionalus dviratininkas, galite pasitikėti, kad Scott dviračiai suteiks geriausią važiavimo patirtį.

Naujoviški Scott dviračių dizainai

Kalbant apie novatorišką dizainą, Scott Bikes tikrai išsiskiria iš konkurentų. Būdamas dviračių pramonės lyderis, Scott nuolat plečia dizaino ribas, kad sukurtų pažangiausius dviračius, pasižyminčius puikiomis eksploatacinėmis savybėmis ir funkcionalumu.

Viena iš išskirtinių Scott dviračių konstrukcijos ypatybių – HMF anglies pluošto konstrukcija. Ši pažangi medžiaga leidžia sukurti lengvus rėmus, nesumažinant jų tvirtumo ir ilgaamžiškumo. Todėl dviratis neįtikėtinai greitai reaguoja ir efektyviai važiuoja keliu ar taku. Nesvarbu, ar įveikiate stačias įkalnes, ar leidžiatės dideliu greičiu, HMF anglies pluošto rėmas užtikrina optimalią svorio ir standumo pusiausvyrą.

Be anglies pluošto, Scott Bikes modeliuose taip pat naudojama „TwinLoc” pakabos sistema. Ši naujoviška technologija leidžia dviratininkams reguliuoti pakabą skrydžio metu, prisitaikant prie skirtingo reljefo ir važiavimo sąlygų. Vos vienu svirties brūkštelėjimu galiu perjungti visiškai užblokuotą pakabą, kad būtų galima efektyviai kopti į kalnus, į visiškai atvirą nustatymą, kad būtų užtikrinta maksimali trauka ir kontrolė nusileidimo įkalnėse.

Scott Bikes taip pat bendradarbiauja su pirmaujančia dviračių komponentų gamintoja „Syncros”, kad sukurtų integruotą kabinos dizainą. Tai reiškia, kad vairas, stipinas ir sėdynės statramstis yra suprojektuoti taip, kad vientisai derėtų tarpusavyje, todėl jų profilis yra aptakus ir aerodinamiškas. Tai ne tik pagerina bendrą dviračio estetiką, bet ir pagerina jo veikimą, nes sumažina pasipriešinimą ir padidina stabilumą.

Be to, Scott Bikes pritaikė elektrinę pagalbinę technologiją, todėl dviratininkai gali nuvažiuoti toliau ir įveikti sudėtingesnes vietoves. Pridėtas elektros variklis prireikus padidina galią, palengvina įkalnės įveikimą ir prailgina dviratininko nuvažiuojamą atstumą. Ši naujoviška konstrukcijos ypatybė atveria visiškai naują galimybių pasaulį įvairaus lygio dviratininkams – nuo pradedančiųjų, norinčių įgyti pasitikėjimo savimi, iki patyrusių dviratininkų, siekiančių atrasti naujus horizontus.

Dviračiai Scott Bikes ir toliau pirmauja novatoriško dizaino dviračių pramonėje. Nuo HMF anglies pluošto konstrukcijos iki TwinLoc pakabos sistemos ir integruotos kabinos dizaino – Scott dviračiai suteikia dviratininkams tikrai išskirtinę važiavimo patirtį. Taikydami pažangiausias technologijas ir plėtodami dizaino ribas, Scott Bikes išlieka geriausiu entuziastų ir profesionalų pasirinkimu.