Press "Enter" to skip to content

Vandens minkštinimo filtrai – švariems namams

Viena dažniausių problemų, kurią sukelia kietas vanduo – tai nemalonus kvapas ir kalkių nuosėdos ant paviršių. Pašalinti visa tai nėra sudėtinga naudojant įvairias chemines priemones, tačiau tik laikinas sprendimas. Patogiausias, greičiausias ir ilgalaikis būdas suminkštinti vandenį – vandens minkštinimo filtrai, tačiau kaip juos išsirinkti ir nuo ko pradėti kai pasiūla yra tokia didelė? Pateikiame pagrindinius žingsnius, kurie palengvins kelią iki švaraus vandens jūsų namuose. 

Kas slypi jūsų vandenyje? 

Vanduo – gyvas organizmas, todėl jo kokybė nuolatos keičiasi veikiant aplinkai, oro sąlygoms, įvairioms ūkinėms veikloms. Švariame vandenyje galima aptikti galybę mūsų organizmui naudingų medžiagų, kurios palaiko visą mūsų kūną gyvą ir sveiką, tačiau vandenyje gali būti ir mums nepalankių nešvarumų: įvairių nuosėdų, geležies pertekliaus, per didelio ištirpusio kalcio ir magnio kiekio, dėl ko atsiranda kalkės. 

Nuosėdų ir įvairių priemaišų kiekis vandenyje gali skirtis, todėl prieš rinkdamiesi brangius įrengimus, pirmiausia atlikite vandens tyrimą. Tai nesudėtinga, greita ir nebrangi procedūra, po kurios nustatomi vandenyje esančių elementų rodikliai. Tik po atlikto vandens tyrimo toliau galite imtis sekančių veiksmų: rinktis reikiamą įrangą tiek jūsų namams, tiek biurams ar pramonei. 

Kaip išsirinkti tinkamus prietaisus? 

Rinktis prietaisus patiems nėra rekomenduotina, nebent jūs jau turite atliktą vandens tyrimą ir turite žinių apie vandentvarką, vandens filtrus ir kitus įrengimus. Paprastai kompanijos, kurios prekiauja prietaisais, skirtais vandens kokybei gerinti, įvertina jūsų tyrimo rezultatus, atlieka apklausą, po kurios galima parinkti tai, ko reikia. 

Vandens minkštinimo filtrai gali būti skirtingo našumo, dydžių, tačiau viskas yra pritaikoma pagal poreikį: namų dydį, suvartojamo vandens kiekio, biudžetą, kurį gali pirkėjas skirti. Kartu su įrengimu paprastai perkamos ir eksploatacinės medžiagos, kurios būtinos sklandžiai prietaisų veiklai. Taigi, verta sutaupyti savo laiką ir konsultuotis su kompanijomis. 

Kiek kainuoja vandens minkštinimo filtrai?

Nors vandens minkštinimo filtrai yra nepigus įrengimas, tačiau tai yra ilgalaikė investicija, kuri ilgainiui padės sutaupyti. Prietaisų kainos gali svyruoti nuo kelių šimtų iki kelių tūkstančių eurų, taigi, galite rinktis iš gausybės variantų.  Kviečiame apsilankyti Aquafilter.lt puslapyje ir išsirinkti vandens filtrus sau.

Šiuolaikiniai gamintojai diegia pačias naujausias, patogiausias ir geriausias sistemas, todėl vandens minkštinimo filtrų priežiūra bei valdymas yra paprastas, neprireiks papildomų mokymų ar varginančių specifikacijos knygų vartymo. Šiuolaikiški prietaisai kuriami jau ir taikantis prie namų estetikos, todėl lengvai integruojasi į bendras patalpas, atrodo tvarkingai. 

Visi įrengimai šiandien parduodami ne tik su garantija, bet ir galima pirkti išsimokėtinai, todėl pasinaudoti tokiais patogumais visada verta ir naudinga.