Press "Enter" to skip to content

Ar komercinės patalpos Vilniuje šiais laikais būtinos?

Šiais laikais darbuotojai vis rečiau nori dirbti iš biurų ir renkasi dirbti iš namų. Kadangi darbuotojai biuruose pasirodo vis rečiau, kai kurie verslininkai susimąsto, ar apsimoka apskritai jį nuomoti? Komercinės patalpos Vilniuje gana brangios, todėl akivaizdu, jog daugelis verslininkų mielai pasinaudotų šia galimybe sutaupyti. Visgi atsisakyti komercinių patalpų būtų didelė klaida. Visų pirma, nepaisant to, kaip darbuotojai norėtų dirbti iš namų, kartais vis tiek jiems reikės pasirodyti biure. Tai gali būti dėl susitikimo su klientais, dokumentų pasirašymo ir panašiai. Kita priežastis – komandos vieningumas. Jei darbuotojai nepažins vienas kito, tuomet darbo rezultatai gali būti kur kas blogesni. Draugiška ir vieninga komanda gali atnešti kur kas geresnius rezultatus. Ar apsimoka atsisakyti komercinių patalpų? Ne, jei norite, kad darbuotojai dirbtų vieningai. Verčiau motyvuokite darbuotojus dirbti ne tik iš namų, bet ir atvykti į biurą. Tokiu būdu galėsite ne tik suvienyti komandą, bet ir užtikrinti, kad darbuotojai atliktų jiems paskirtą darbą ir darbo laiku neužsiimti namų ruoša.

Kiek kainuoja komercinių patalpų nuoma?

Komercinės patalpos Vilniuje kainuoja įvairiai, kadangi kaina priklauso ne tik nuo to, kokias patalpas pasirinksite, bet ir rajono. Tie, kurie nori sutaupyti, neretai renkasi šiek tiek mažesnes patalpas, tačiau nesistengia nuomoti jų mažiau žinomame rajone, kuris toli nuo centro. Renkantis tokį rajoną bus ne tik sudėtinga motyvuoti klientus atvykti susipažinti, bet ir kur kas sunkiau išlaikyti darbuotojus, kadangi jiems atsibos tolimos kelionės iki darbo vietos.

Kaip sutaupyti?

Komercinės patalpos Vilniuje nepigios, todėl nuomojant naudinga rasti būdų, kaip sutaupyti. Turbūt naudingiausias patarimas – neskubėkite. Tam tikrais atvejais naudinga apžiūrėti kuo daugiau patalpų, kad būtų galima suprasti, kas patinka, o kas nelabai tinka tiek jums, tiek darbuotojams. Nepamirškite atkreipti dėmesį į energetinę naudingumo klasę, tokiu būdu galėsite sutaupyti, nes komunaliniai mokesčiai bus šiek tiek pigesni. Neskubėkite nuomoti patalpų ir apžiūrėkite galimus variantus, tai padės ne tik sutaupyti, bet ir pasirinkti idealiausią variantą.