Press "Enter" to skip to content

Kokį vėliavos laikiklį pakabinti ant namo sienos?

Tinkamai ir patikimai pritvirtinta vėliava bus puiki jūsų įmonės arba įspūdinga namo puošmena. Svarbu, kad tvirtinimas būtų stabilus ir saugus. Vėliavos laikiklio pagrindinė užduotis – tinkamai ir tvirtai laikyti vėliavą, kad šis simbolis išliktų saugus. Netinkamai pritvirtinus vėliavą, ji gali atrodyti negražiai, o ne išdidžiai plevėsuoti. Čia užsukę rasite platų laikiklių pasirinkimą pagal kiekvieno poreikį: https://www.inoxas.lt/nerudijancio-plieno-gaminiai-inoxas-lt/veliavu-laikikliai-inoxas-lt.

Kaip išsirinkti vėliavos laikiklį?

Rinkdamiesi turėtume atkreipti dėmesį į montavimo būdą. Vėliavos laikikliai gali būti pagaminti iš nerūdijančio plieno, plastiko arba medžio. Jei norite aukštos kokybės ir ilgaamžiškumo, pirmasis variantas yra patikimiausias. Be to, galima rinktis laikiklius pagal vamzdžių skaičių, kuriais vienu metu galima pritvirtinti kelias vėliavas. Labiausiai paplitę yra tie, kurie turi vieną du ar net tris vamzdžius vėliavoms iškelti.

Renkantis tokį gaminį, kaip vėliavų laikikliai, svarbu ne tik tinkamai iškelti vėliavas. Tai taip pat susiję su saugumo sumetimais. Jei vėliavų laikikliai nesugeba tinkamai laikyti vėliavos, vėliava gali iškristi ir ką nors sužaloti arba sugadinti kieno nors turtą. Todėl neabejotinai svarbu pasirinkti patikimus vėliavų laikiklius, t. y. pagamintus iš tvirtų medžiagų.

Vėliavų laikiklių svarba jūsų reklamai

Reklaminės vėliavos – vis dažniau sutinkamas vaizdas, nes jos jau iš tolo kelia susidomėjimą. Tokio tipo reklaminės priemonės yra ne tik patrauklus kraštovaizdžio ar biuro interjero elementas, bet ir įmonės, biuro ar įstaigos vizitinė kortelė. Tačiau tokie reklaminiai priedai turi būti tinkamai iškabinti. Vėliavų stovai yra labai geras sprendimas, nes jų dėka vėliavas galima saugiai ir estetiškai pritvirtinti, todėl jos gali būti nuolatinė ir veiksminga reklama.

Kodėl verta ir ar verta investuoti į vėliavų laikiklius?

Vėliavų stovas yra modernus produktas, Tokie priedai yra tvirti, tvirtos ir stabilios konstrukcijos, todėl atsparūs mechaniniams pažeidimams ir nepalankioms oro sąlygoms. Be to, jie labai patraukliai pateikiami, todėl gali būti papildoma bet kurios vėliavos puošmena. Vėliavų stovas gali būti naudojamas ir patalpose, ir lauke. Investicija į tokį gaminį visada atsipirks, nes jis tarnaus daugelį metų.