Press "Enter" to skip to content

Kumštinių pirštinių pasirinkimas: kaip išsirinkti tinkamas vaikui?

Artėjant žiemai, tėveliai dažnai susiduria su iššūkiu – tinkamos žieminės aprangos parinkimu savo vaikui, jog būnant lauke būtų šilta bei jauku. Esant žvarbiam orui už lango, tampa itin svarbu apsaugoti vaiko rankytes nuo šalčio bei vėjo. Renkant tinkamiausią žieminių pirštinių porą vaikui, svarbu atsižvelgti ne tik į šio aksesuaro dizainą, bet ir kokybę. Ne paslaptis, jog vienas patogiausių pasirinkimų žiemai – kumštinės pirštinės. Taigi, jeigu nusprendėte jas nupirkti savo vaikui, pateiksime kelis patarimus jų pasirinkimui.

Pirmenybę teikite šiltoms ir patogioms pirštinėms

Dauguma vaikų mėgsta ilgai leisti laiką lauke, nepaisant žvarbaus oro. Todėl žieminės kumštinės pirštinės visų pirma turėtų būti pakankamai šiltos ir apsaugoti rankytes nuo šalčio bei vėjo. Tokiu atveju verta pasvarstyti apie merino vilnos ar mikroflysines kumštines pirštines, kurios būtų malonios dėvėti ir patogiai priglustų. Rekomenduojama ieškoti tokių pirštinių, kurias būtų lengva užsimauti ir nusiimti savarankiškai. Norint daugiau patogumo – ieškokite tokių kumštinių pirštinių, kurios būtų su reguliuojamu užsegimu ar užtrauktuku.

Rinkitės vandeniui atsparias medžiagas

Vaikai žiemos metu itin mėgsta žaisti su sniegu, todėl verta rinktis tokias pirštines, kurios būtų atsparios vandeniui ir pasižymėtų termoizoliacinėmis savybėmis. Tokios pirštinės nesugeria drėgmės, greitai džiūsta, tad rankytės išlieka šiltos. Šios pirštinės taip pat kuo puikiausiai apsaugos nuo žvarbaus vėjo – vandeniui atspari medžiaga neleis šaltam orui prasiskverbti. Tad atidžiai panagrinėkite pirštinių sudėtį, nuo medžiagų priklauso ne tik kumštinių pirštinių funkcionalumas, bet ir kokybė.

Svarbiausia – tinkamas pirštinių dydis

Renkant žiemines pirštines savo vaikui, svarbiausia parinkti tinkamą jų dydį. Per mažos pirštinės gali varžyti rankų judesius, tad žaisti lauke su jomis bus nepatogu. Tuo tarpu per didelės – neužtikrins tinkamos apsaugos nuo šalčio. Jeigu perkate pirštines fizinėje parduotuvėje, geriausia prieš perkant jas pasimatuoti. Jeigu nusprendėte jas įsigyti el. parduotuvėje – atidžiai paskaitykite prekių aprašymą ir atkreipkite dėmesį į pateiktą dydžių lentelę.

Ieškant tinkamiausių žieminių pirštinių savo vaikui, atkreipkite dėmesį į aukščiau pateiktis patarimus, kurie tikime jums padės. Teikite pirmenybę gaminio kokybei, tokiu būdu galėsite būti tikri, jog vaikui pirštinės tarnaus ne vienerius metus.